Lokalizator

O GIS-NET.PL
Drukuj Email

Drodzy czytelnicy!


GIS-NET (GN) był jednym z pierwszych w Polsce internetowych serwisów informacyjnych z zakresu GIS. Stworzony w 2000 roku jako propozycja niekomercyjnej platformy wymiany informacji dla społeczności GIS. Oferował jak na owe czasy zaawansowane usługi, takie jak: serwis metadanych, serwis pracy i kariery, aplikację GIS w przeglądarce internetowej do lokalizacji opracowań GIS, publikację artykułów, forum, etc.


W 10-tą rocznicę powstania serwisu zmieniamy jego charakter na społecznościowo-edukacyjny. Wspólnie z Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademi Nauk, MECENASEM Portalu, pragniemy udostępnić Państwu platformę, której główną misją będzie upowszechnianie informacji związanej z sektorem Kosmicznym, Teledetekcyjnym oraz GIS.


Mamy nadzieję, iż publikowane na łamach portalu GN informacje, artykuły naukowe, forum GIS czy organizowane szkolenia (szkoła letnia, akademia GIS-NET) w zasadniczy sposób przyczynią się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy.


GIS-NET jako platforma edukacyjna daje Państwu unikalną możliwość publikowania i promowania własnych pomysłów, usług czy rozwiązań technologicznych do czego serdecznie wszystkich nakłaniamy.


Życzymy owocnego surfowania!

Redakcja GIS-NET oraz Mecenas Portalu