Lokalizator

Drukuj Email

OnGeo

Zapraszamy do zapoznania się z nowym geoportalem nieruchomości OnGeo, należącym wraz z nami do Grupy SmallGIS.

OnGeo.pl to nowy, ogólnopolski serwis ogłoszeń nieruchomości, w którym poszukujący mają dostęp do ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości, publikowanych zarówno przez osoby i podmioty prywatne, jak i przez samorządy.

Serwis jest nowoczesną aplikacją mapową umożliwiającą wystawianie i przeglądanie ogłoszeń nieruchomości na sprzedaż i wynajem.

Na pierwszym miejscu stawiamy mapę i umiejscowienie nieruchomości w przestrzeni.

To innowacyjne podejście daje możliwość dodawania i przeglądania rzeczywistych granic wystawianych działek. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zobaczyć jak faktycznie wygląda wystawiona działka i nie trzeba zastanawiać się co tak naprawdę znaczy "kształt zbliżony do prostokąta".

Podstawowym elementem mapy jest jej skala, w myśl tego założenia promowane ogłoszenia widoczne są nawet w skali przedstawiającej zasięg kraju, województwa, czy podregionu - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko sprzedać, czy wynająć swoją nieruchomość.

Ogłoszeniami dodanymi na www.ongeo.pl w wygodny sposób można zarządzać dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzania ofertami. Sam wybierasz kiedy, w jakiej skali mapy i jak długo ogłoszenie ma być widoczne. W każdej chwili możesz wstrzymać i ponownie uruchomić jego emisję oraz wyróżnić swoje ogłoszenie.

Zapraszamy na stronę serwisu www.ongeo.pl.


OnGeo banner