Lokalizator

Szkolenia - GIS-NET.PL
Drukuj Email

Szkolenia organizowane w ramach serwisu GIS-NET spełniają jego społecznościowo-edukacyjną misję. Prowadzone są nowatorską metodą kojarzenia ekspertów z branży GIS z osobami poszukującymi wiedzy i praktyki. W ramach GIS-NET stworzyliśmy serwis zapewniający nie tylko wirtualny kontakt "Ucznia z Trenerem", ale również organizujemy szkolenia, warsztaty i seminaria tradycyjną metodą "in-situ". Jeżeli potrzebujesz wiedzy: przejrzyj listę dostępnych kursów, szkoleń, warsztatów i seminariów zapisz się na wybrane kursy (dostępne poniżej), lub zgłoś zapotrzebowanie na dany typ szkolenia.

Chcesz przyłączyć się do aktywnego uczestnictwa w programie? Jeżeli chcesz dzielić się wiedzą: zgłoś redakcji GIS-NET pomysł na poprowadzenie szkolenia, kursu, warsztatu, seminarium. Ocenimy Twój pomysł i zaproponujemy formę współpracy, nadamy przedsięwzięciu odpowiednią formę realizacji, ogłosimy realizację i przeprowadzimy rekrutację, zapewnimy organizację przedsięwzięcia.

Projektując system szkoleń założyliśmy, że najważniejszym elementem Systemu Informacji Przestrzennej (GIS) jest człowiek. Z tego względu konstrukcja kursów na pierwszym miejscu stawia komfort zdobywania wiedzy i kształtowania umiejętności kursanta. Obejmuje to zarówno warunki techniczne, jak i psychologiczne. Kursy, dzięki naszemu profesjonalizmowi, odbywają się w bezstresowej i przyjaznej atmosferze, a sposób prowadzenia szkolenia uwzględnia chłonność umysłu uczestnika, który uzyskuje rozwiązanie nurtujących go problemów technologicznych i merytorycznych. Dzięki temu po kursie startuje z nową wiedzą z GIS, umożliwiającą dalsze, samodzielne kształtowanie własnej kariery w tym zakresie. Staraliśmy się postawić na skuteczność. Liczebność grupy jest dobrana tak, aby czas instruktora dla każdej z osób szkolonych był wystarczający do rozwiązania indywidualnych problemów i niejasności. Kursy posiadają własny program, jednak jest on szeroko modyfikowany bieżącymi zagadnieniami poruszanymi przez kursantów. To coś co jest najbardziej doceniane przez uczestników.

Szkolenia prowadzone są  w trybie warsztatowym. Na jednego instruktora przypada maksymalnie 6 kursantów. Dzięki temu możliwe jest indywidualne podejście do każdej osoby szkolonej. Każdy uczestnik ma zapewnione swoje stanowisko z niezbędnym oprogramowaniem oraz materiały szkoleniowe (skrypt oraz płyta CD z danymi). Umożliwiamy również pracę na własnych danych.  Czas trwania jest uzależniony od rodzaju szkolenia i zakresu materiału (Przeważnie jest to 2-5 dni).Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowany personel firmy SmallGIS.

TEMATY SZKOLEŃ:

CECHY NASZYCH SZKOLEŃ:

 • indywidualne stanowisko pracy;
 • każdy uczestnik otrzymuję skrypt, płytę CD z danymi oraz certyfikat ukończenia szkolenia;
 • praca na danych charakterystycznych dla Polski;
 • indywidualne traktowanie potrzeb i bieżące rozwiązywanie niejasności;
 • grupy do 6 osób na 1 instruktora;
 • intensywna forma szkolenia, zapewniająca trwały efekt podstawowych umiejętności;
 • wykonywanie realnej pracy podczas kursu;
 • uwzględnianie możliwości chłonności umysłu, koncentracji i zapamiętywania;
 • komfortowa oprawa socjalna.

Szkolenia są realizowane w dwóch lokalizacjach:

 • Kraków, ul. Wadowicka 8A, zakwaterowanie w pensjonatach w Krakowie,
 • Bieszczady, Radoszyce 17, k. Komańczy, w gospodarstwie turystycznym 4pokoje,
 • Całodobowe wyżywienie organizowane jest w różnych lokalach gastronomicznych.Wszelkie pytania proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .